Statistika ztracených dětí

Ochrana Vašich dětí pomocí mobilního telefonu

Služba NajduTě pomáhá rodičům mít kdykoliv přehled o tom, kde jejich dítě právě je. K pořízení stačí mít jakýkoliv telefon se SIM kartou. Vyhledání dítěte do 9,5 vteřiny funguje všude, kde má mobilní telefon signál.

Co je NajduTě? Kupte si NajduTě
Naši spokojení zákazníci Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

O službě NajduTě.cz jsem si přečetla v novinách. Protože mám 2 dcery, rozhodla jsem se, že jedné NajduTě koupím, abych měla klid. Už párkrát se stalo, že Nikola se zapovídala s kamarádkami ve škole a měla vypnuté zvonění. Teď už vím, že je případně v pořádku.

Karolína 37 Nižbor Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, s NajduTě jsem spokojený, vyřešil mé obavy o Lukáška. Kluk je ve věku, kdy je pořád venku s kamarády a ne vždy se vrací včas domů. Teď jen zavolám do NajduTě a hned vím, že Lukáš je a mohu pro něj zajet, když pospíchám.

Leoš 38 Haná Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Když jsem si aktivovala službu NajduTě, sama jsem si několikrát vyzkoušela kde je Karolínka. S Kájou jsme se domluvily na tom, že případně když se jí nedovolám, použiju službu NajduTě, abych měla klid, že se jí nic nestalo.

Pavlína 40 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Hodnotím NajduTě jako dobrý nápad. Předchází situacím, které by žádný rodič neměl prožít. NajduTě jsem kopil z čistě preventivního hlediska, a tak jej taky vnímám.

Karel 32 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, chtěla jsem...máte sklep? A mohla bych ho vidět?

Marcela 33 Most
1 2 3 3 3

Zachraňte své ztracené děti

Každým rokem dochází k neustálému nárůstu ztracených dětí, aťuž jde o únosy dětí, nebo o děti které utekly ze svých domovů, případně jiných typů zařízení. Tyto alarmující čísla je třeba určitým způsobem eliminovat, proto Vám nabízíme své služby v rámci projektu najdute.cz. Ztracené děti jsou díky tomuto řešení dohledatelné prostřednictvím klasického mobilního telefonu, případě službou GPS monitoring. I nenápadná a všudypřítomná mobilní síť se může postarat o přesnou lokalizaci Vaše dítěte.

Tato moderní služba pro ztracené děti funguje ve spojení s několika významnými státními složkami, mezi něž patří především Policie České republiky. Díky bleskové spolupráci s touto institucí a svižnému zjištění polohy pohřešované osoby, je proces vyhledání opravdu flexibilní. Nalezněte ztracené děti s pomocí toho nejefektivnějšího řešení. Omezte nepříjemné útěky a únosy dětí.

Statistiky – ztracené děti za minulé roky 2008 a 2009

Počty pohřešovaných dětí v ČR v roce 2008
Pohřešovaní do 15 let: 2149
Pohřešovaní do 18 let: 7939
Stále pohřešovaní: 25
Počty pohřešovaných dětí v ČR v roce 2009
Pohřešovaní do 15 let: 2599
Pohřešovaní do 18 let: 7490
Stále pohřešovaní: 82
Počty pohřešovaných dětí v ČR v roce 2010
Pohřešovaní do 18 let: 6715
Počty pohřešovaných dětí v ČR v roce 2011
Pohřešovaní do 18 let: 6547
Počty pohřešovaných dětí v ČR v roce 2012
Pohřešovaní do 18 let: 5564

Nedopusťte, aby se Vaše dítě dostalo do těchto alarmujících statistik. zkontrolujte si jeho polohu za pomocí telekomunikační sítě, která se pyšní téměř kompletním pokrytím České republiky. Vsaďte na mobilní telefony, které mají ztracené děti většinou stále u sebe. Pakliže dojde k tomu nejhoršímu a bude pohřešováno Vaše dítě, okamžitě kontaktujte naše operační centrum, které všechny potřebné materiály předá Policii České republiky. Snažte se svým přičiněním snižovat tyto nevábně vyhlížející čísla statistik pro ztracené děti. Volte jednu z variant služby najdute.cz.

Infolinka 09:00 - 17:00

314 314 213

Napište nám

info@najdute.cz
NajduTě je bezpečné