Zjištění polohy

Ochrana Vašich dětí pomocí mobilního telefonu

Služba NajduTě pomáhá rodičům mít kdykoliv přehled o tom, kde jejich dítě právě je. K pořízení stačí mít jakýkoliv telefon se SIM kartou. Vyhledání dítěte do 9,5 vteřiny funguje všude, kde má mobilní telefon signál.

Co je NajduTě? Kupte si NajduTě
Naši spokojení zákazníci Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

O službě NajduTě.cz jsem si přečetla v novinách. Protože mám 2 dcery, rozhodla jsem se, že jedné NajduTě koupím, abych měla klid. Už párkrát se stalo, že Nikola se zapovídala s kamarádkami ve škole a měla vypnuté zvonění. Teď už vím, že je případně v pořádku.

Karolína 37 Nižbor Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, s NajduTě jsem spokojený, vyřešil mé obavy o Lukáška. Kluk je ve věku, kdy je pořád venku s kamarády a ne vždy se vrací včas domů. Teď jen zavolám do NajduTě a hned vím, že Lukáš je a mohu pro něj zajet, když pospíchám.

Leoš 38 Haná Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Když jsem si aktivovala službu NajduTě, sama jsem si několikrát vyzkoušela kde je Karolínka. S Kájou jsme se domluvily na tom, že případně když se jí nedovolám, použiju službu NajduTě, abych měla klid, že se jí nic nestalo.

Pavlína 40 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Hodnotím NajduTě jako dobrý nápad. Předchází situacím, které by žádný rodič neměl prožít. NajduTě jsem kopil z čistě preventivního hlediska, a tak jej taky vnímám.

Karel 32 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, chtěla jsem...máte sklep? A mohla bych ho vidět?

Marcela 33 Most
1 2 3 3 3

Zjištění polohy Vašeho dítěte

Jestliže chcete maximum pro ochranu svého vlastního dítěte, měli byste jistě uvažovat o službě, která Vám předá konkrétní informace o místě výskytu vašeho dítěte ihned. Možností jak zjistit polohu je jistě mnoho, pouze některé však stojí za zmínku a jenom jedno opravdu za vyzkoušení.

Satelitní sledování lze provádět prostřednictvím GPS modulu, který je třeba vnutit dítěti, a nebo ho přesvědčit, aby jej nosilo stále při sobě. Tato varianta je však závislá na ideálních podmínkách, a jisté ochotě dětí aktivně spolupracovat, a podílet se na vlastním bezpečí. To do jisté míry znamená, že se děti budou starat o svěřený GSM modul dobrovolně a sami. Avšak tento střénář je spíše nepravděpodobný. Snaha GPS modulů zachytit signál ze satelitů kroužících kolem naší země je často zbytečná jelikož v husté zástavbě nebo v zastřešených prostorech či budovách často dochází GPS řešení dech, protože je zde potřebného signálu absolutní nedostatek, a poloha tak nemůže být určena. Ve výsledku pak nemáte plnohodnotnou kontrolu nad systémem, a nutné zjištěním polohy dítěte může být v kritický okamžik nedostupné, což představuje fatální slabinu GPS systémů.

Rychlé zjištění polohy pomocí mobilní sítě

Druhým a poměrně praktičtějším způsobem je samozřejmě zjištění polohy za pomoci mobilní sítě, která je vybudována ve všech oblastech České republiky a díky tomu se Vám dostane 99% pokrytí signálem téměř po celém území ČR. Způsob lokalizace mobilního telefonu je prováděn pomocí soustavy vysílačů, které jsou často označovány názvem BTS. S jejich pomocí lze určit daný sektor, kde se mobilní telefon, potažmo dítě nachází.

V případě jedné BTS stanice je lokalizace a zjištění polohy poměrně nepřesné, proto je při hledání dětí aplikována mnohem propracovanější metoda, která se podobá systému triangulace. U ní je již využíváno vícero BTS stanic, které prostřednictvím matematických a speciálních výpočtů dokonale zaměří daný objekt, a vypočtou jeho polohu. Ta je pak sdělena oprávněné osobě prostřednictvím telefonátu.

Aplikujte moderní zjištění polohy i ve své domácnosti

Spolehněte se na všudypřítomnost a stabilitu současných mobilních sítí. Objevte možné způsoby zjištění polohy člověka, které Vám pomohou nalézt ztracené či zatoulané dítě. Nepodceňte únosy dětí nebo jejich ztracení. NajduTě je moderní způsob zjištění polohy, který je realizován za pomocí mobilního telefonu, a ten mají téměř všechny děti stále u sebe. Více informací naleznete v sekci FAQ, neváhejte nám zavolat!

Infolinka 09:00 - 17:00

314 314 213

Napište nám

info@najdute.cz
NajduTě je bezpečné