Vyjádření odborníků

Ochrana Vašich dětí pomocí mobilního telefonu

Služba NajduTě pomáhá rodičům mít kdykoliv přehled o tom, kde jejich dítě právě je. K pořízení stačí mít jakýkoliv telefon se SIM kartou. Vyhledání dítěte do 9,5 vteřiny funguje všude, kde má mobilní telefon signál.

Co je NajduTě? Kupte si NajduTě
Naši spokojení zákazníci Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

O službě NajduTě.cz jsem si přečetla v novinách. Protože mám 2 dcery, rozhodla jsem se, že jedné NajduTě koupím, abych měla klid. Už párkrát se stalo, že Nikola se zapovídala s kamarádkami ve škole a měla vypnuté zvonění. Teď už vím, že je případně v pořádku.

Karolína 37 Nižbor Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, s NajduTě jsem spokojený, vyřešil mé obavy o Lukáška. Kluk je ve věku, kdy je pořád venku s kamarády a ne vždy se vrací včas domů. Teď jen zavolám do NajduTě a hned vím, že Lukáš je a mohu pro něj zajet, když pospíchám.

Leoš 38 Haná Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Když jsem si aktivovala službu NajduTě, sama jsem si několikrát vyzkoušela kde je Karolínka. S Kájou jsme se domluvily na tom, že případně když se jí nedovolám, použiju službu NajduTě, abych měla klid, že se jí nic nestalo.

Pavlína 40 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Hodnotím NajduTě jako dobrý nápad. Předchází situacím, které by žádný rodič neměl prožít. NajduTě jsem kopil z čistě preventivního hlediska, a tak jej taky vnímám.

Karel 32 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, chtěla jsem...máte sklep? A mohla bych ho vidět?

Marcela 33 Most
1 2 3 3 3

AK Courton Podle zákona o rodině jsou rodiče povinni důsledně chránit zájmy nezletilého dítěte při péči o jeho zdraví, tělesný, citový, rozumový a mravní vývoj, řídit jeho jednání a vykonávat nad ním dohled odpovídající stupni jeho vývoje. Tímto dohledem je bezesporu i služba NajduTě. Dle našeho názoru je služba NajduTě poskytována v souladu s platnou legislativou a úmluvou o právech dítěte.
Advokátní kancelář COURTON

Martin Klimakovský Jakákoliv forma prevence má své opodstatnění pro řešení případných nežádoucích událostí. Nikdy nelze stoprocentně eliminovat případné riziko, ale čím větší množina preventivních opatření je k dispozici, tím se možnost vzniku události snižuje. Tato služba navíc umožňuje jít v případě potřeby zpět do minulosti, což může pomoci získat policii další důležité poznatky pro řešení případu.
Mgr. Martin Klimakovský – bezpečnostní expert

Pavla Kopecká Pro nás je přínosná každá informace, která nám pomůže dítě najít. Pokud je riziko, že by se dítěti mohlo něco stát, jde o minuty a tato služba může pomoci naši práci zrychlit.
Pavla Kopecká, mluvčí Policejního prezidia ČR

Infolinka 09:00 - 17:00

314 314 213

Napište nám

info@najdute.cz
NajduTě je bezpečné