Únosy dětí

Ochrana Vašich dětí pomocí mobilního telefonu

Služba NajduTě pomáhá rodičům mít kdykoliv přehled o tom, kde jejich dítě právě je. K pořízení stačí mít jakýkoliv telefon se SIM kartou. Vyhledání dítěte do 9,5 vteřiny funguje všude, kde má mobilní telefon signál.

Co je NajduTě? Kupte si NajduTě
Naši spokojení zákazníci Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

O službě NajduTě.cz jsem si přečetla v novinách. Protože mám 2 dcery, rozhodla jsem se, že jedné NajduTě koupím, abych měla klid. Už párkrát se stalo, že Nikola se zapovídala s kamarádkami ve škole a měla vypnuté zvonění. Teď už vím, že je případně v pořádku.

Karolína 37 Nižbor Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, s NajduTě jsem spokojený, vyřešil mé obavy o Lukáška. Kluk je ve věku, kdy je pořád venku s kamarády a ne vždy se vrací včas domů. Teď jen zavolám do NajduTě a hned vím, že Lukáš je a mohu pro něj zajet, když pospíchám.

Leoš 38 Haná Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Když jsem si aktivovala službu NajduTě, sama jsem si několikrát vyzkoušela kde je Karolínka. S Kájou jsme se domluvily na tom, že případně když se jí nedovolám, použiju službu NajduTě, abych měla klid, že se jí nic nestalo.

Pavlína 40 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Hodnotím NajduTě jako dobrý nápad. Předchází situacím, které by žádný rodič neměl prožít. NajduTě jsem kopil z čistě preventivního hlediska, a tak jej taky vnímám.

Karel 32 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, chtěla jsem...máte sklep? A mohla bych ho vidět?

Marcela 33 Most
1 2 3 3 3

Únosy dětí – jak se efektivně bránit

Únosy dětí jsou stále reálné, i když si to nikdo z nás nechce připustit, a je pevně přesvědčen o tom, že se ho to netýká. Únos dítěte je fenomén, který každoročně ohrožuje řadu malých občanů nejen naší České republiky. Na stránkách Interpolu, Europolu nebo Policie ČR nalezneme desítky pohřešovaných dětí. Každoročně dochází k poměrně velkému počtu ztracených dětí. Pokud zmíníme statistický údaj z roku 2009 (zdroj Policie ČR) , kdy bylo podle Policie pohřešováno 8559 dětí, pohybují se následující roky v podobných číslech. Údaj, který je doslova alarmující. Možná i proto jsou únosy dětí neustále probíranou otázkou. A i když jsou nepravděpodobné, a spíše výjimečné, jsou reálné a možné.

Rodiče poměrně často podceňují zásadní prevenci, která zmenšuje statistky únosů dětí nebo jejich pohřešování. Nesnaží se poučovat své ratolesti o tom, že nemají vstupovat do automobilů nebo odlehlých prostor s neznámými osobami, nejezdit stopem nebo o tom kam a s kým jdu vždy informovat rodiče. Respektováním a dodržováním základů bezpečného chování by se tyto faktory zcela jistě eliminovaly a únosy dětí by se jistě značným způsobem ponížili. Bohužel je zcela jasné, že jenom prevence nestačí a satelitní sledování pravděpodobně také ne.

Služba NajduTe.cz zmaří všechny únosy dětí

Únosy dětí lze určitým způsobem eliminovat i díky včasné aktivaci služby NajduTe.cz. Je s největší pravděpodobností zřejmé, že Vaše dítě bude mít mobilní telefon. A právě díky tomuto nenápadnému módnímu doplňku lze prostřednictvím operačního centra a mobilní sítě vystopovat Vaše dítě během několika vteřin. Praktická lokalizace dětí, která nepřinese žádné omezení do jeho života v podobě GPS lokátorů a podobných výdobytků současného trhu.

Jistě jste nezapomněli na nedávno probíranou kauzu Anny Janatkové, která bohužel skončila smrtí dívky. Její únos byl zkrátka nečekaný a tragický. Předejděte těmto okamžikům hrůzy, které se mohou stát naprosto každému, bez rozdílu. Investujte minimální finanční náklady do ochrany v podobě lokalizace mobilního telefonu, která může být zprostředkována právě díky naší službě NajduTe.cz.

Pokud si teď říkáte, že každý rozumný únosce dětí ihned zničí a zahodí mobilní telefon dítěte, ještě předtím než ho násilím nacpe do auta, tak asi máte pravdu. Nesmíme ale zapomenout na to, že díky službě NajduTě.cz je možné říci, kde se telefon vyskytoval naposledy zapnutý. A to je dobrá zpráva pro Policii, ale moc špatná pro únosce. Policie začne neprodleně konat. Ví totiž kde přesně začít.

Infolinka 09:00 - 17:00

314 314 213

Napište nám

info@najdute.cz
NajduTě je bezpečné