Kupte NajduTě pro bezpečí Vašich dětí

Vyberte si lokalizační program, který vám vyhovuje.

Porovnání programů Basic program Standard program Exclusive program
Je základní produkt z řady služeb NajduTě, který umožňuje zjistit aktuální polohu mobilního telefonu a to za 9,5 sekundy. Součástí této služby je, kromě nalezení aktuální polohy, i možnost zjištění poslední známé polohy, to pro případ, že je telefon vypnutý. Je komplexní a nejvyspělejší řešení poskytující nadstandardní služby. Zjišťuje polohu telefonu v pravidelných 10minutových intervalech.
Okamžitá lokalizace polohy iV okamžiku, kdy nám zavoláte, zjistíme přesné místo, kde se mobil právě teď nachází. Každý hovor s operátorem stojí 20 nebo 10 Kč - jednorázově. V případě služby Exclusive je zdarma.
Uchování historie pohybu iV pravidelných intervalech zjišťujeme, kde se mobilní telefon nachází. Tyto informace jsou průběžně zapisovány do centrálního počítače. Tzn.: když je telefon vybitý nebo bez signálu, zjistíte aspoň kde byl naposledy.
Záznam polohy iPravidelně zjišťujeme (ptáme se GSM sítě), kde se telefon nachází. A to v časových intervalech: vždy po 30ti nebo po 10 minutách. V případě služby Basic není pravidelně poloha zaznamenávána. každých 30 minut každých 10 minut
Dostupnost 24 hod. denně iOperační centrum služby NajduTě je Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Můžete tedy kdykoliv zavolat. Cena minuty hovoru je stejná jako u volání na klasickou pevnou linku.
Ve spolupráci s Policií ČR iSlužba je provozována v přímé spolupráci s Policií ČR, která v případě potřeby okamžitě přebírá potřebné informace a zahajuje veškeré nezbytné úkony pro co nejrychlejší záchranu Vašeho dítěte. Smluvně je garantováno, že poskytneme potřebné informace ihned a kompletně. Nebudeme tedy Policii nikdy zdržovat, protože pokud jde o ztracené dítě, tak je důležitá každá minuta.
Technická podpora zdarma iNaši specialisté Vám rádi na bezplatném čísle poskytnou neomezenou asistenci při aktivaci NajduTě, která je jednoduchá a rychlá.
Hovor / zjištění polohy iZavoláte nám na speciální číslo. Cena minuty hovoru je stejná jako u volání na klasickou pevnou linku + každý telefonát je zpoplatněn částkou 20 Kč nebo 10 Kč. U služby Exclusive není zpoplatněna. 10 Kč 20 Kč zdarma

Přečtěte si více informací o služně NajduTě, jejích výhodách a proč byste ji měli mít pro Vaše děti.

Nalezení každého mobilního telefonu do 9,5 sekundy, ochrana Vašich dětí.

Více o NajduTě

Basic program

208

měsíčně

nejlepší cena

Standard program

268

měsíčně

nejprodávanější

Nejenže umí sdělit okamžitou polohu mobilního telefonu Vašeho dítěte, ale i poslední známou polohu, například před vybitím baterie - to je velmi užitečné!

Exclusive program

588

měsíčně

pro náročné

Infolinka 09:00 - 17:00

314 314 213

Napište nám

info@najdute.cz
NajduTě je bezpečné