Sledování osob

Ochrana Vašich dětí pomocí mobilního telefonu

Služba NajduTě pomáhá rodičům mít kdykoliv přehled o tom, kde jejich dítě právě je. K pořízení stačí mít jakýkoliv telefon se SIM kartou. Vyhledání dítěte do 9,5 vteřiny funguje všude, kde má mobilní telefon signál.

Co je NajduTě? Kupte si NajduTě
Naši spokojení zákazníci Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

O službě NajduTě.cz jsem si přečetla v novinách. Protože mám 2 dcery, rozhodla jsem se, že jedné NajduTě koupím, abych měla klid. Už párkrát se stalo, že Nikola se zapovídala s kamarádkami ve škole a měla vypnuté zvonění. Teď už vím, že je případně v pořádku.

Karolína 37 Nižbor Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, s NajduTě jsem spokojený, vyřešil mé obavy o Lukáška. Kluk je ve věku, kdy je pořád venku s kamarády a ne vždy se vrací včas domů. Teď jen zavolám do NajduTě a hned vím, že Lukáš je a mohu pro něj zajet, když pospíchám.

Leoš 38 Haná Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Když jsem si aktivovala službu NajduTě, sama jsem si několikrát vyzkoušela kde je Karolínka. S Kájou jsme se domluvily na tom, že případně když se jí nedovolám, použiju službu NajduTě, abych měla klid, že se jí nic nestalo.

Pavlína 40 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Hodnotím NajduTě jako dobrý nápad. Předchází situacím, které by žádný rodič neměl prožít. NajduTě jsem kopil z čistě preventivního hlediska, a tak jej taky vnímám.

Karel 32 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, chtěla jsem...máte sklep? A mohla bych ho vidět?

Marcela 33 Most
1 2 3 3 3

Všudypřítomné sledování osob

Pokud máte potřebu neustálého dohledu nad blízkými osobami nebo dětmi, máte na výběr samozřejmě z několika možností. Tou nejméně zajímavou a pravděpodobně téměř nepoužitelnou, je sledování osob bezpečností agenturou, které si, přece jen, normální člověk nemůže dovolit.

Mnohem preferovanějším řešením je GPS lokalizace osob, která je podstatně levnější, flexibilnější a praktičtější. Prostřednictvím speciálního přístroje, potažmo aplikace, bude provedeno sledování osob díky družicím na obloze. Na první pohled naprosto jedinečná varianta, jejíž výhodou ale zároveň největší slabinou, jsou právě satelity na oběžné dráze. Jejich signál je totiž v hustě osídlených nebo v zastřešených oblastech téměř k nepoužití, jelikož je stíní stavby, tunely, budovy, hustý les. Nehledě na to, že při sledování osob očekáváte také určitou výdrž používaného přístroje a samozřejmě ekonomický provoz z hlediska poskytovaných služeb a pravidelných výdajů. Toho se však v mnoha případech GPS sledování pravděpodobně nikdy nedočkáte a lokalizace osob bude značně nespolehlivým a drahým nástrojem. Proto vám doporučujeme použít geografickou lokalizaci mobilního telefonu

Lokalizace osob s pomocí mobilního telefonu

Novodobou alternativou je právě lokalizace osob za pomoci mobilní telekomunikační sítě, tedy s využitím klasických mobilních telefonů. Už v tomto okamžiku Vám odpadají finanční náklady na pořizování jakkoliv moderních, a technicky náročných zařízení. Výše zmíněný nedostatek s pokrytím GPS signálu v tomto momentě také odpadá, jelikož služba NajduTe.cz zajišťuje lokalizaci osob právě díky mobilní síti. Nehledě na to, že měsíční náklady na zajištění rychlých a odborných služeb jsou téměř zanedbatelné. Už žádné ztracené děti - za to to jistě stojí.

V rámci našeho řešení sledování osob vám bude k dispozici časově neomezené operační centrum, které Vám pomůže 7 dní v týdnu a 24 hodin denně. V případě že je dítě pohřešované jsme schopni provést lokalizaci do několika vteřin po zavolání. Tento zásadní údaj o poloze ztraceného dítěte, spolu s dalšími informacemi je v případě potřeby okamžitě předáván Policii České republiky, která zahájí bezprostřední kroky přímo v oblasti kde se dítě právě nachází. Spolehněte se na precizní a hlavně funkční sledování osob, které můžete aktivovat na jakýkoliv mobilní telefon. NajduTe.cz. chrání vaše děti, a dá vám klid a jistotu.

Infolinka 09:00 - 17:00

314 314 213

Napište nám

info@najdute.cz
NajduTě je bezpečné