Sledování dětí

Ochrana Vašich dětí pomocí mobilního telefonu

Služba NajduTě pomáhá rodičům mít kdykoliv přehled o tom, kde jejich dítě právě je. K pořízení stačí mít jakýkoliv telefon se SIM kartou. Vyhledání dítěte do 9,5 vteřiny funguje všude, kde má mobilní telefon signál.

Co je NajduTě? Kupte si NajduTě
Naši spokojení zákazníci Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

O službě NajduTě.cz jsem si přečetla v novinách. Protože mám 2 dcery, rozhodla jsem se, že jedné NajduTě koupím, abych měla klid. Už párkrát se stalo, že Nikola se zapovídala s kamarádkami ve škole a měla vypnuté zvonění. Teď už vím, že je případně v pořádku.

Karolína 37 Nižbor Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, s NajduTě jsem spokojený, vyřešil mé obavy o Lukáška. Kluk je ve věku, kdy je pořád venku s kamarády a ne vždy se vrací včas domů. Teď jen zavolám do NajduTě a hned vím, že Lukáš je a mohu pro něj zajet, když pospíchám.

Leoš 38 Haná Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Když jsem si aktivovala službu NajduTě, sama jsem si několikrát vyzkoušela kde je Karolínka. S Kájou jsme se domluvily na tom, že případně když se jí nedovolám, použiju službu NajduTě, abych měla klid, že se jí nic nestalo.

Pavlína 40 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Hodnotím NajduTě jako dobrý nápad. Předchází situacím, které by žádný rodič neměl prožít. NajduTě jsem kopil z čistě preventivního hlediska, a tak jej taky vnímám.

Karel 32 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, chtěla jsem...máte sklep? A mohla bych ho vidět?

Marcela 33 Most
1 2 3 3 3

Co Vám přinese sledovací systém NajduTě:

  • Neustálou, 24hodinovou ochranu Vašeho dítěte před možným únosem, zavlečením, zneužitím.
  • Nezpozorovatelný a stálý dohled ochránce.
  • Získáte pocit bezpečí.
  • Připravenost a možnost okamžitě reagovat v případě krizové situace.

Systém, který Vám nabízíme, se řadí k nejlepším systémům ochrany dětí v České Republice. Byl vyvinut speciálně pro děti, a slouží jako ochrana před možným únosem, zavlečením či ztrátou orientace.

Systém je připraven tak, aby Vás dokázal informovat o aktuálním pohybu a pozici Vašeho dítěte. NajduTě umožňuje vyhledat, lokalizovat či sledovat děti a to 24 hodin denně. NajduTě Vás činí připraveným na případnou krizovou situaci, protože budete znát veškerý pohyb a směr pohybu dítěte.

Nenechávejte věci náhodě a buďte připraveni. Aktivujte NajduTě ještě dnes.

Infolinka 09:00 - 17:00

314 314 213

Napište nám

info@najdute.cz
NajduTě je bezpečné