Sledování dětí

Ochrana Vašich dětí pomocí mobilního telefonu

Služba NajduTě pomáhá rodičům mít kdykoliv přehled o tom, kde jejich dítě právě je. K pořízení stačí mít jakýkoliv telefon se SIM kartou. Vyhledání dítěte do 9,5 vteřiny funguje všude, kde má mobilní telefon signál.

Co je NajduTě? Kupte si NajduTě
Naši spokojení zákazníci Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

O službě NajduTě.cz jsem si přečetla v novinách. Protože mám 2 dcery, rozhodla jsem se, že jedné NajduTě koupím, abych měla klid. Už párkrát se stalo, že Nikola se zapovídala s kamarádkami ve škole a měla vypnuté zvonění. Teď už vím, že je případně v pořádku.

Karolína 37 Nižbor Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, s NajduTě jsem spokojený, vyřešil mé obavy o Lukáška. Kluk je ve věku, kdy je pořád venku s kamarády a ne vždy se vrací včas domů. Teď jen zavolám do NajduTě a hned vím, že Lukáš je a mohu pro něj zajet, když pospíchám.

Leoš 38 Haná Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Když jsem si aktivovala službu NajduTě, sama jsem si několikrát vyzkoušela kde je Karolínka. S Kájou jsme se domluvily na tom, že případně když se jí nedovolám, použiju službu NajduTě, abych měla klid, že se jí nic nestalo.

Pavlína 40 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Hodnotím NajduTě jako dobrý nápad. Předchází situacím, které by žádný rodič neměl prožít. NajduTě jsem kopil z čistě preventivního hlediska, a tak jej taky vnímám.

Karel 32 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, chtěla jsem...máte sklep? A mohla bych ho vidět?

Marcela 33 Most
1 2 3 3 3

Přínosné sledování dětí

Sledování dětí patří mezi poměrně oblíbené služby současnosti, vzhledem k neustále se zvyšující kriminalitě a problému zvanému ztracené děti. I z tohoto prostého a společensky velice nepřijatelného důvodu vznikla profesionální služba NajduTe.cz, která zajišťuje sledování dětí na té profesionální úrovni. Je to do značné míry způsobeno především samotným systémem na dohledání polohy. Vše je totiž zajišťováno za pomocí sledování mobilního telefonu, tedy určení jeho polohy.

Žádné GPS lokátory a jiné výdobytky současné doby, které si pouze hrají na sledování dětí nebo jejich ochranu. Produkty, které se vyznačují nedostatečnou výdrží, slabým signálem v budovách a poměrně výraznou cenou. Nic z toho Vás určitě nepotká v případě NajduTe.cz, který využívá ty nejefektivnější a nejdostupnější technické prostředky, jež vedou k dokonalému sledování dětí. Máte tak vždy vše pod kontrolou.

Jak funguje sledování dětí s NajduTe.cz

Jakékoliv jiné podrobné sledování dětí je závislé předně na signálu ze satelitů na oběžné dráze. Služba NajduTě je postavena na mobilní telefonní síti, která má skoro dokonalé pokrytí. Vzhledem k tomu, že je poloha lokalizována právě díky technologiím pozemní GSM sitě, je zmíněný faktor velice důležitý. S pomocí maximálního současného pokrytí signálem máte však poměrně veliké záruky že v případě potřeby bude systém NajduTe.cz na 100% k dispozici. Ochrana dětí funguje samozřejmě na Váš popud, který je předán operačnímu středisku. Díky jeho rychlým a pohotovým reakcím Vám bude sdělena přesná poloha během 9,5 sekund. Čas, který může hrát v životě vašeho dítěte velice zásadní roli. V případě zmizení vašeho dítěte se hraje především o čas.

Díky tomu, že NajduTě.cz spolupracuje také s Policií České republiky, máte záruku profesionálních služeb a pohotového zásahu, pakliže je nutný. Důvěřujte prověřeným systémům, které jsou schopny lokalizovat osobu v kterémkoliv místě České republiky. Sledování dětí nebylo nikdy tak snadným a především ekonomicky minimálně zatěžujícím procesem, jako nyní. Ostatně o těchto službách se můžete přesvědčit na vlastní kůži díky zajímavým nabízeným produktům.

Infolinka 09:00 - 17:00

314 314 213

Napište nám

info@najdute.cz
NajduTě je bezpečné