Satelitní sledování

Ochrana Vašich dětí pomocí mobilního telefonu

Služba NajduTě pomáhá rodičům mít kdykoliv přehled o tom, kde jejich dítě právě je. K pořízení stačí mít jakýkoliv telefon se SIM kartou. Vyhledání dítěte do 9,5 vteřiny funguje všude, kde má mobilní telefon signál.

Co je NajduTě? Kupte si NajduTě
Naši spokojení zákazníci Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

O službě NajduTě.cz jsem si přečetla v novinách. Protože mám 2 dcery, rozhodla jsem se, že jedné NajduTě koupím, abych měla klid. Už párkrát se stalo, že Nikola se zapovídala s kamarádkami ve škole a měla vypnuté zvonění. Teď už vím, že je případně v pořádku.

Karolína 37 Nižbor Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, s NajduTě jsem spokojený, vyřešil mé obavy o Lukáška. Kluk je ve věku, kdy je pořád venku s kamarády a ne vždy se vrací včas domů. Teď jen zavolám do NajduTě a hned vím, že Lukáš je a mohu pro něj zajet, když pospíchám.

Leoš 38 Haná Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Když jsem si aktivovala službu NajduTě, sama jsem si několikrát vyzkoušela kde je Karolínka. S Kájou jsme se domluvily na tom, že případně když se jí nedovolám, použiju službu NajduTě, abych měla klid, že se jí nic nestalo.

Pavlína 40 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Hodnotím NajduTě jako dobrý nápad. Předchází situacím, které by žádný rodič neměl prožít. NajduTě jsem kopil z čistě preventivního hlediska, a tak jej taky vnímám.

Karel 32 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, chtěla jsem...máte sklep? A mohla bych ho vidět?

Marcela 33 Most
1 2 3 3 3

Co je to satelitní sledování a v čem jsou jeho nevýhody

Satelitní sledování patří mezi jednu z metod lokalizace polohy osob nebo dítěte. S využitím kvalitní a speciální techniky se dopracujete k poměrně přesnému určení aktuální polohy. Jak již samotný název "satelitní sledování" napovídá, půjde o využívání družic, které neustále obíhají kolem osy celé planety. Mnohdy je tento způsob sledování osob označován zkratkou GPS monitoring. Právě Global Positioning System, zkráceně GPS, je klíčovým komponentem, pro určení polohy.

Nalezení konkrétní osoby za pomoci GPS monitoringu sebou může přinášet řadu nepříjemností, které velice rychle ovlivní prvotní nadšení ze satelitního sledování nebo užití GPS Lokátoru. Tou největší nevýhodou oproti službě NajduTe.cz je pravděpodobně signál. I když se může zdát, že satelity jsou mnohem vhodnější a modernější zařízení, než klasické telekomunikační sítě, je tomu zcela naopak. Zatím co družici jednou vypustíte, pozemní sítě můžete upravovat a vylepšobvat dle potřeby. Jsou totiž snadno dostupné. Satelitní sledování Vám může být v domě nebo hustém přírodním porostu opravdu k ničemu. To se samozřejmě nemůže stát, pakliže využijete systém lokalizace mobilního telefonu, která má téměř stoprocentní pokrytí.

Neplaťte předražené satelitní sledování

Pakliže navážeme na výše zmíněnou nevýhodu, přidává se k tomu další negativní prvek. Tím je cena za službu satelitního sledování dětí, která Vám umožní vyhledat jakoukoliv osobu prostřednictvím satelitního sledování. V rámci online webového portálu, který vám polohu zobrazuje jako puntík na mapě, jste odkázáni jen na vlastní úsudek a na informace které prostřednictvím poskytovatele služby získáte. Většina těchto společností má jen emailovou adresu, kam se můžete obrátit, a nebo vám umožní si připlatit za nadstandardní servis online podpory. Služba NajduTě využívá služby profesionální společnosti, která se o své klienty vždy stará s velkou péčí. Projektem NajduTe.cz, jehož kvality mnohonásobně předčí GPS monitoring společnost GOPE Systems a.s. slaví nejeden úspěch.

Nezapomeňme na to, že mobilní telefon je naprostou nezbytností téměř každého malého dítěte. Pro využití satelitního sledování však musíte užít další zbytečné techniky, která je mimochodem i daleko dražší, než výměna obyčejného mobilního přístroje na noví a moderní. Prostě taková, aby ho děti rádi nosili sebou. Vyberte systém, který je ekonomický, ale také osvědčený u spousty klientů. Po aktivaci služby NajduTe.cz můžete počítat také v případě potřeby s propojením na Policii České republiky.

Infolinka 09:00 - 17:00

314 314 213

Napište nám

info@najdute.cz
NajduTě je bezpečné