Satelitní lokátory

Ochrana Vašich dětí pomocí mobilního telefonu

Služba NajduTě pomáhá rodičům mít kdykoliv přehled o tom, kde jejich dítě právě je. K pořízení stačí mít jakýkoliv telefon se SIM kartou. Vyhledání dítěte do 9,5 vteřiny funguje všude, kde má mobilní telefon signál.

Co je NajduTě? Kupte si NajduTě
Naši spokojení zákazníci Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

O službě NajduTě.cz jsem si přečetla v novinách. Protože mám 2 dcery, rozhodla jsem se, že jedné NajduTě koupím, abych měla klid. Už párkrát se stalo, že Nikola se zapovídala s kamarádkami ve škole a měla vypnuté zvonění. Teď už vím, že je případně v pořádku.

Karolína 37 Nižbor Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, s NajduTě jsem spokojený, vyřešil mé obavy o Lukáška. Kluk je ve věku, kdy je pořád venku s kamarády a ne vždy se vrací včas domů. Teď jen zavolám do NajduTě a hned vím, že Lukáš je a mohu pro něj zajet, když pospíchám.

Leoš 38 Haná Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Když jsem si aktivovala službu NajduTě, sama jsem si několikrát vyzkoušela kde je Karolínka. S Kájou jsme se domluvily na tom, že případně když se jí nedovolám, použiju službu NajduTě, abych měla klid, že se jí nic nestalo.

Pavlína 40 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Hodnotím NajduTě jako dobrý nápad. Předchází situacím, které by žádný rodič neměl prožít. NajduTě jsem kopil z čistě preventivního hlediska, a tak jej taky vnímám.

Karel 32 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, chtěla jsem...máte sklep? A mohla bych ho vidět?

Marcela 33 Most
1 2 3 3 3

Satelitní lokalizátory pro každého

Standardní satelitní lokalizátory jsou určeny pro běžné a krátkodobé sledování pohybu nebo lokalizaci osob. Své uplatnění nacházejí především jako monitoring vozidel, nebo je lze použít pro lokalizaci libovolného objektu, kontejneru, zvířat apod. Jedná se však o jednoduché GPS řešení, které ne vždy funguje tak, jak se od něj dá očekávat.

Lokalizátory nebo GPSLokátory jsou včetně zabudovaných akumulátorů a satelitní antény velké asi jako krabička od sirek. Není je těžké umístit do automobilu nebo kapsy u bundy. Problém s kapacitou a velikostí baterie však nadále zůstává. Lokalizace osob prostřednictví GPS lokalizátoru je jednoduchá avšak jen krátkodobá.

Funkce systému pro lokalizaci osob

Lokalizátory prostřednictvím satelitní antény zjišťují svoji polohu a s přesností několika metrů. Jednou za minutu (nebo častěji) ji odesílá prostřednictvím datového spoje (mobilní internet) na server připojený k internetu.

Z libovolného počítače připojeného na internet se může každý kdo zná heslo přihlásit a v mapě uvidí okamžitou polohu i pohyb lokalizátoru nebo lokalizované osoby v minulosti. To že jsou tyto údaje online je mnohdy velice nebezpečné.

Infolinka 09:00 - 17:00

314 314 213

Napište nám

info@najdute.cz
NajduTě je bezpečné