Praktická ochrana dětí

Ochrana Vašich dětí pomocí mobilního telefonu

Služba NajduTě pomáhá rodičům mít kdykoliv přehled o tom, kde jejich dítě právě je. K pořízení stačí mít jakýkoliv telefon se SIM kartou. Vyhledání dítěte do 9,5 vteřiny funguje všude, kde má mobilní telefon signál.

Co je NajduTě? Kupte si NajduTě
Naši spokojení zákazníci Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

O službě NajduTě.cz jsem si přečetla v novinách. Protože mám 2 dcery, rozhodla jsem se, že jedné NajduTě koupím, abych měla klid. Už párkrát se stalo, že Nikola se zapovídala s kamarádkami ve škole a měla vypnuté zvonění. Teď už vím, že je případně v pořádku.

Karolína 37 Nižbor Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, s NajduTě jsem spokojený, vyřešil mé obavy o Lukáška. Kluk je ve věku, kdy je pořád venku s kamarády a ne vždy se vrací včas domů. Teď jen zavolám do NajduTě a hned vím, že Lukáš je a mohu pro něj zajet, když pospíchám.

Leoš 38 Haná Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Když jsem si aktivovala službu NajduTě, sama jsem si několikrát vyzkoušela kde je Karolínka. S Kájou jsme se domluvily na tom, že případně když se jí nedovolám, použiju službu NajduTě, abych měla klid, že se jí nic nestalo.

Pavlína 40 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Hodnotím NajduTě jako dobrý nápad. Předchází situacím, které by žádný rodič neměl prožít. NajduTě jsem kopil z čistě preventivního hlediska, a tak jej taky vnímám.

Karel 32 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, chtěla jsem...máte sklep? A mohla bych ho vidět?

Marcela 33 Most
1 2 3 3 3

Praktická ochrana dětí – polohu zjistíme do 9,5 sekund

Velké počty ztracených dětí každý rok nemilosrdně plní policejní statistiky. Preventivních opatření, které může rodič udělat, kromě dobré rady a nabádání k opatrnosti není moc. Spolehněte se na NajduTě, moderní služby, které zajišťují prvotřídní ochranu dětí, a to tak, že jejich polohu tak říkajíc "nespustí z očí". Toto propracované řešení, díky němuž máte spolehlivou kontrolu nad polohou svého dítěte funguje na principu zjišťování polohy telefonu, které děti nosí stále přisobě. Ochrana dětí pomocí služby NajduTě.cz, to je bleskové nalezení polohy, profesionální přístup a okamžitá spolupráce s Policií České republiky.

Dohlížejte na své děti prostřednictvím klasické mobilní sítě, která je v současnosti téměř všude. V závislosti na zvoleném tipu služby stačí pouze zavolat a specialista operačního centra provede zjištění polohy dítěte do několika vteřin. S pomocí této moderní technologie dosáhnete maximální a především efektivní ochrany dětí všude na území České republiky. Pakliže je k dispozici mobilní GSM signál, jsme schopni pro nalezení Vašich nejmenších učinit vše, co bude v našich silách, za použití všech našich moderních systémů.

Efektivní ochrana dětí pomocí mobilního telefonu

Ochrana osob a především těch nejmenších je v případě použití našich systémů závislá hlavně na zapnutém mobilním telefonu, který je přihlášen do mobilní sítě. Pro okamžité dohledání polohy nemusíte vlastnit žádné moderní technologie, GPS moduly a navigace nebo podobné doplňky, které stojí spoustu peněz a je snadné je ztratit. Ochrana dětí v našem podání je jednoduchá a vysoce funkční. Chytře využívá mobilního telefonu jako fenoménu dnešní doby. Děti patří mezi veliké milovníky této novodobé techniky, a vlastnit mobil, který je "IN" je skoro absolutní nutností. Právě proto je zde vysoké procento pravděpodobnosti, že děti budou mít svůj mobil neustále při ruce, a málo kdy ho opustí.

Vyvinuly jsme proto řešení, které dokáže jít s dobou, a není závislé na výrobci, verzi, nebo typu mobilního telefonu a operačního systému. Moderní SmartPhone nebo stará Nokia, je to jedno! NajduTě na Vás tedy neklade žádné nároky, co se týče modelu použitého mobilního telefonu, pracuje naprosto s každým. Chcete vědět jak je to možné?

Žádná instalace nebo zásahy do systému telefonu nejsou nutné. Pro aktivaci služby do telefonu jen "vyťukáte" aktivační kódy. Aktivace služby je rychlá a jednoduchá.

Služba NajduTě je vymyšlena chytřeji, než doposud občas používané aplikace do chytrého telefonu. Aplikace a programy do telefonu, se musí často komplikovaně instalovat, a ať chceme nebo ne, jde o zásah do systému který je na první pohled vidět, a je snadné aplikaci vypnout, nebo rychle odstranit.

Spolehněte se proto na precizní ochranu dětí. Jedinečný ochranný systémem je připraven vám kdykoliv pomoci. Únosy dětí jsou to nejhorší, co se může přihodit. Nikdo z nás si asi nepřipustí, že by se mu něco podobného mohlo stát. Ano, unosí nejsou časté, spíše výjimečné, ale dějí se. Všehoschopných a nebezpečných lidí je na světě mnoho. Pokuste se bránit aktivní prevencí, tyto statistiky ztracených dětí, společně redukujme . Proveďte snadnou a rychlou aktivaci služby NajduTě. Chraňte svoje děti nejen touto službou, ale naučte je se správně chovat v každé situaci.

Více rad o aktivní prevenci a desatero pravidel pro bezpečí vašich dětí obdržíte obratem v emailu. Získávejte pravidelné rady a typy v našem newsletru.

  • Žádné nakupování předražené techniky a jiných elektronických doplňků
  • Ochrana dětí ve spolupráci s Policií České republiky
  • Nalezení polohy do několika vteřin po zavolání
  • Služba se váže na mobilní číslo, nikoliv přístroj

Infolinka 09:00 - 17:00

314 314 213

Napište nám

info@najdute.cz
NajduTě je bezpečné