Ochrana osob

Ochrana Vašich dětí pomocí mobilního telefonu

Služba NajduTě pomáhá rodičům mít kdykoliv přehled o tom, kde jejich dítě právě je. K pořízení stačí mít jakýkoliv telefon se SIM kartou. Vyhledání dítěte do 9,5 vteřiny funguje všude, kde má mobilní telefon signál.

Co je NajduTě? Kupte si NajduTě
Naši spokojení zákazníci Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

O službě NajduTě.cz jsem si přečetla v novinách. Protože mám 2 dcery, rozhodla jsem se, že jedné NajduTě koupím, abych měla klid. Už párkrát se stalo, že Nikola se zapovídala s kamarádkami ve škole a měla vypnuté zvonění. Teď už vím, že je případně v pořádku.

Karolína 37 Nižbor Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, s NajduTě jsem spokojený, vyřešil mé obavy o Lukáška. Kluk je ve věku, kdy je pořád venku s kamarády a ne vždy se vrací včas domů. Teď jen zavolám do NajduTě a hned vím, že Lukáš je a mohu pro něj zajet, když pospíchám.

Leoš 38 Haná Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Když jsem si aktivovala službu NajduTě, sama jsem si několikrát vyzkoušela kde je Karolínka. S Kájou jsme se domluvily na tom, že případně když se jí nedovolám, použiju službu NajduTě, abych měla klid, že se jí nic nestalo.

Pavlína 40 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Hodnotím NajduTě jako dobrý nápad. Předchází situacím, které by žádný rodič neměl prožít. NajduTě jsem kopil z čistě preventivního hlediska, a tak jej taky vnímám.

Karel 32 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, chtěla jsem...máte sklep? A mohla bych ho vidět?

Marcela 33 Most
1 2 3 3 3

Ochrana osob na té nejvyšší úrovni

Chránit své blízké chce jistě každý z nás. Tento fakt platí pro rodiče malých dětí minimálně dvojnásob. Možná i z tohoto důvodu není ochrana dětí brána na lehkou váhu, a zabývá se jí poměrně značné množství firem a společností. Její realizaci si lze však představit v mnoha podobách, z nichž některé mohou být poměrně nepraktické a v mnoha případech i nevhodné nebo jen těžko slučitelné s běžným životem.

Ochrana osob, respektive dětí může být zabezpečena kupříkladu prostřednictvím živé osoby nebo také osobního strážce. Model, který je všem starostlivým rodičům téměř nedostupný. Mnohem reálnějším řešením ochrany osob jsou monitorovací systémy, které jsou realizovány pomocí GPS lokátoru, který je zapotřebí nosit neustále při sobě. Už z poslední části předchozí věty vyvstává určitý problém v případě dětí. Jenom stěží je budete nutit využívat drahý a miniaturní modul, který nesmí za žádných okolností ztratit. Musí se starat o pravidelné nabíjení baterie, a nositi přístroj při sobě. Zde je velmi pravděpodobné, že nechá svůj GPS lokátor u kamaráda, nebo na místě, kde by měl ve skutečnosti být a půjde někam jinam. Tento model chování je zcela běžný, a očekávatelný vzhledem k povaze GPS lokátoru. Právě zde je nesporná výhoda služby NajduTě.cz, která běží v tichosti na jakémkoliv telefonu, bez možnosti je snadno odhalit.

Najdute.cz přináší naprosto perfektní a účinnou ochranu osob

Pakliže požadujete především efektivní a propracované řešení, jehož výsledkem bude pohotová lokalizace osob, je vhodné využít právě některou ze služeb NajduTě. Vyhledávání polohy prostřednictvím telekomunikační sítě je totiž velice populární, praktické a přínosné. V závislosti na zvoleném programu můžete mít své dítě neustále pod kontrolou. Nehledě na to, že jen málokterý z jiných systémů Vám nabídne smluvně zajištěné přímé a bleskové propojení s Policií České republiky.

Opravdu účinná ochrana osob, potažmo dětí není žádnou snadnou záležitostí, na kterou lze nahlížet s lehkomyslností a tučným balíkem peněz v kapse. Využijte ekonomicky výhodnou a profesionální variantu, která má podporu i ve státních organizacích. Ochrana osob může být zhmotněna ve službě, která prozradí polohu Vašeho dítěte do několika vteřin po zavolání na operační centrum. Máte tak jako rodič možnost okamžitě a neprodleně reagovat na vzniklou situaci. Aktivní prevence je o tom, že víte co se děje, a dokážete reagovat. Statisticky jsou nejhorší tragédie okolo dětí způsobené zbytečným čekáním a ztrátou drahocenného času. Neváhejte nás prosím kontaktovat, a zjistěte více.

Infolinka 09:00 - 17:00

314 314 213

Napište nám

info@najdute.cz
NajduTě je bezpečné