Co je NajduTě a jak Vám pomáhá?

Ochrana Vašich dětí

Služba využívá pro zjištění polohy Vašeho dítěte signál jeho mobilního telefonu, který je dnes již samozřejmostí kolikrát i pro děti v předškolním věku. Díky NajduTě můžete kdykoliv a odkudkoliv zjistit, kde Vaše dítě právě je. A když říkáme kdykoliv, tak myslíme opravdu kdykoliv, nezáleží na tom, zda je zrovna všední den nebo víkend, ráno nebo noc.

Spolehněte se na službu NajduTě

  • naši operátoři jsou Vám k dispozici vedne v noci
  • ať má dítě jakýkoliv telefon, NajduTě mu bude fungovat
  • NajduTě je dostupné na celém území České republiky
  • vše je ve spolupráci s Policií ČR a Ministerstvem vnitra

Spolehněte se na 99% pokrytí signálem

Služba NajduTě funguje na stejné síti jako mobilní telefony. Tato GSM sít v České republice skoro 99% pokrytí signálem, proto není problém, prostřednictvím tohoto signálu, mobilní telefon kdykoliv dohledat a zjistit tak jeho polohu. Jedná se o rychlé a jednoduché řešení, dostupné každému. Právě díky použití takto rozsáhlé a stabilní sítě má služba NajduTě výborné výsledky a poskytuje potřebné informace k zajištění bezpečí Vašich dětí.

Proč bych měl použít službu NajduTě?

Když nevíte, kde je Vaše dítě, když máte o něj strach, nebo se chcete jen ujistit, že je vše v pořádku, stačí zavolat na operační centrum služby NajduTě, které je vždy dostupné. Vyškolení profesionálové Vám ochotně pomůžou a rychle lokalizují polohu mobilního telefonu Vašeho dítěte. Máte tak možnost okamžitě reagovat na nenadále vzniklou situaci a včas odhalit možné nebezpečí. Vaše děti se nemusí bát, nejde o žádné sledování! Nejedná se o online webovou aplikaci, která je odkudkoliv přístupná každému. Není tedy možné sledovat každý pohyb telefonu „v přímém přenosu “na mapě, a podrobně si prohlížet historii pohybu. Služba je tedy chráněna proti zneužití, nebo neoprávněnému přístupu k datům. NajduTě funguje výhradně po telefonu. K zjištění polohy tedy nepotřebujete program, počítač ani připojení k internetu. Stačí jen zavolat.

Proč je NajduTě dobré pro maminku nebo pro tatínka?

Jaký produkt si vybrat?

Basic program
NajduTě Basic

Je základní produkt z řady služeb NajduTě, který umožňuje zjistit aktuální polohu mobilního telefonu a to za 9,5 sekundy.

Koupit Basic
Standard program
NajduTě Standard

Součástí této služby je, kromě nalezení aktuální polohy, i možnost zjištění poslední známé polohy, to pro případ, že je telefon vypnutý.

Koupit Standard
Exclusive program
NajduTě Exclusive

Je komplexní a nejvyspělejší řešení poskytující nadstandardní služby. Zjišťuje polohu telefonu v pravidelných 10minutových intervalech.

Koupit Exclusive

Infolinka 09:00 - 17:00

314 314 213

Napište nám

info@najdute.cz
NajduTě je bezpečné