Lokalizace a sledování mobilního telefonu

Ochrana Vašich dětí pomocí mobilního telefonu

Služba NajduTě pomáhá rodičům mít kdykoliv přehled o tom, kde jejich dítě právě je. K pořízení stačí mít jakýkoliv telefon se SIM kartou. Vyhledání dítěte do 9,5 vteřiny funguje všude, kde má mobilní telefon signál.

Co je NajduTě? Kupte si NajduTě
Naši spokojení zákazníci Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

O službě NajduTě.cz jsem si přečetla v novinách. Protože mám 2 dcery, rozhodla jsem se, že jedné NajduTě koupím, abych měla klid. Už párkrát se stalo, že Nikola se zapovídala s kamarádkami ve škole a měla vypnuté zvonění. Teď už vím, že je případně v pořádku.

Karolína 37 Nižbor Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, s NajduTě jsem spokojený, vyřešil mé obavy o Lukáška. Kluk je ve věku, kdy je pořád venku s kamarády a ne vždy se vrací včas domů. Teď jen zavolám do NajduTě a hned vím, že Lukáš je a mohu pro něj zajet, když pospíchám.

Leoš 38 Haná Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Když jsem si aktivovala službu NajduTě, sama jsem si několikrát vyzkoušela kde je Karolínka. S Kájou jsme se domluvily na tom, že případně když se jí nedovolám, použiju službu NajduTě, abych měla klid, že se jí nic nestalo.

Pavlína 40 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Hodnotím NajduTě jako dobrý nápad. Předchází situacím, které by žádný rodič neměl prožít. NajduTě jsem kopil z čistě preventivního hlediska, a tak jej taky vnímám.

Karel 32 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, chtěla jsem...máte sklep? A mohla bych ho vidět?

Marcela 33 Most
1 2 3 3 3

Využívejte rychlé lokalizace mobilního telefonu

Lokalizace mobilního telefonu patří v současnosti k nejefektivnějším metodám dohledání polohy osob, v rámci služeb NajduTě. Mobilní telefon dnes vlastní každé dítě, které jej nosí téměř vždy a stále při sobě. Díky tomu je monitoring, nebo-li sledování mobilního telefonu nejdostupnějším procesem pro dohledání aktuální polohy. Rádi byste věděli, jak funguje lokalizace a sledování mobilního telefonu v našem podání? Zajímá Vás, jak se zjistí poloha mobilního telefonu? Neváhejte, a kontaktujte nás. Více informací naleznete na FAQ.

Funkce sledování mobilního telefonu

Hlavním stavebním kamenem pro provoz služby NajduTě je především mobilní síť, která je z 99% rozprostřena po celém území České republiky. Díky tomu jsme schopni provést rychlou lokalizaci každého mobilního zařízení, které má signál a lze se na něj dovolat. Co možná nejpřesnější poloha mobilního telefonu je následně určena na základě vysílačů, mezi kterými se mobilní telefon pohybuje. To je jedena z hlavních výhod, na rozdíl od často popularizovaných zařízení GPS lokátorů, která jsou v budovách a hustých zástavbách většinou naprosto nepoužitelná.

Novodobé sledování mobilního telefonu v našem podání sebou nese hned několik významných výhod. V rámci minimálního finančního plnění Vám bude k dispozici centrála s profesionálním personálem, který na základě Vašeho zavolání provede lokalizaci mobilního telefonu během několika vteřin – přesná poloha mobilního telefonu. Jediný hovor a můžete vědět, kde se Vaše dítě právě nachází – přesné sledování dětí, okamžité informace.

Proč zrovna metoda lokalizace mobilního telefonu?

Zmíněný model monitoringu je populární a vyhledávaný především v závislosti na několika podstatných faktorech.

  • 1) příznivá cena
  • 2) jednoduché nasazení
  • 3) vysoká dostupnost služby
  • 4) prověřený a jednoduchý systém nalezení polohy

Právě všudypřítomný signál, velká bytelnost a výdrž současných mobilních zařízení, dávají dostatek potenciálu pro použití mobilního telefonu jako ochránce, který vždy ví, kde se právě nachází. Rychlé sledování mobilního telefonu nikdy nebylo tak snadné. Využijte možnosti současných technologií, a chytře je použijte ve prospěch vašich dětí.

Poloha mobilního telefonu, popřípadě historie jeho pohybu, bude při ztrátě dítěte pravděpodobně tím nejžádanějším údajem, který Vás a převážně Policii bude zajímat nejvíce. Otázky jako: kde byl předtím, jak dlouho, co dělal, jak se dostal na to místo, jel autem, vlakem nebo na kole ? jsou to strašně důležité indicie, podstatné střípky skládanky. Čím dříve je složená, tím větší šance na nalezení. Sledování mobilního telefonu se službou NajduTe.cz pro Vás bude alespoň minimálním ochranným prvkem, kterým můžete své dítě chránit. Aktivujte na mobilní telefon ještě dnes vašeho ochránce.

Infolinka 09:00 - 17:00

314 314 213

Napište nám

info@najdute.cz
NajduTě je bezpečné