Lokalizace osob do necelých deseti sekund

Ochrana Vašich dětí pomocí mobilního telefonu

Služba NajduTě pomáhá rodičům mít kdykoliv přehled o tom, kde jejich dítě právě je. K pořízení stačí mít jakýkoliv telefon se SIM kartou. Vyhledání dítěte do 9,5 vteřiny funguje všude, kde má mobilní telefon signál.

Co je NajduTě? Kupte si NajduTě
Naši spokojení zákazníci Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

O službě NajduTě.cz jsem si přečetla v novinách. Protože mám 2 dcery, rozhodla jsem se, že jedné NajduTě koupím, abych měla klid. Už párkrát se stalo, že Nikola se zapovídala s kamarádkami ve škole a měla vypnuté zvonění. Teď už vím, že je případně v pořádku.

Karolína 37 Nižbor Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, s NajduTě jsem spokojený, vyřešil mé obavy o Lukáška. Kluk je ve věku, kdy je pořád venku s kamarády a ne vždy se vrací včas domů. Teď jen zavolám do NajduTě a hned vím, že Lukáš je a mohu pro něj zajet, když pospíchám.

Leoš 38 Haná Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Když jsem si aktivovala službu NajduTě, sama jsem si několikrát vyzkoušela kde je Karolínka. S Kájou jsme se domluvily na tom, že případně když se jí nedovolám, použiju službu NajduTě, abych měla klid, že se jí nic nestalo.

Pavlína 40 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Hodnotím NajduTě jako dobrý nápad. Předchází situacím, které by žádný rodič neměl prožít. NajduTě jsem kopil z čistě preventivního hlediska, a tak jej taky vnímám.

Karel 32 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, chtěla jsem...máte sklep? A mohla bych ho vidět?

Marcela 33 Most
1 2 3 3 3

Máte strach o to, co je Vám nejcennější, o Vaše děti? Vždyť je to naprosto přirozené. Jak ale zabránit nepříjemným důsledkům, když se Váš potomek ztratí, někdo jej unese, nebo Vám jen nebere telefon? Naše lokalizace osob Vám ukáže, že jedinou možností, jak najít ztraceného nedospělého člověka, není pouze zavolat na policii, ono nutné telefonní číslo 158. Jde to i jinak, lokalizace osob dokáže zaměřit polohu sledovaného během pár okamžiků, přesněji tu hovoříme o devíti a půl vteřinách. Co a jak zařídit, abyste lokalizaci mohli využít i Vy?

Zaměřte se na to, co je důležité, na záchranu života dítěte v ohrožení

Když už se nešťastnou náhodou dítě ztratí a Vy víte, že Vám pomůže lokalizace osob, kterou jste si jednoduše a rychle aktivovali, není vůbec žádný problém nalézt místo, kde se právě nachází, jelikož dnešní děti již nosí své mobilní telefony neustále při sobě. Jednoduše zavoláte našemu operátorovi spolupracujícímu s Policií ČR. Identifikujete se a vyčkáte na telefonu. Během již zmiňovaných, a neuvěřitelně krátkých, 9,5 vteřinách Vám sdělíme polohu Vašeho potomka. Ihned můžete zjistit co přesně se děje a zachránit svého miláčka. Vidíte, jak je lokalizace osob snadná?

A pozor! Máte-li více, než jednoho potomka, můžete si objednat jeden z nadstandardních balíčků, stačí nás kontaktovat a domluvit se. Nemusíte se bát, že by byla lokalizace osob nějakou nezákonnou záležitostí. Naprosto vše, co Vás bude zajímat, se dozvíte na našich internetových stránkách. Přesvědčte se sami na vlastní kůži, jak spolehlivá je lokalizace osob, budete koukat.

Infolinka 09:00 - 17:00

314 314 213

Napište nám

info@najdute.cz
NajduTě je bezpečné