GPS sledování

Ochrana Vašich dětí pomocí mobilního telefonu

Služba NajduTě pomáhá rodičům mít kdykoliv přehled o tom, kde jejich dítě právě je. K pořízení stačí mít jakýkoliv telefon se SIM kartou. Vyhledání dítěte do 9,5 vteřiny funguje všude, kde má mobilní telefon signál.

Co je NajduTě? Kupte si NajduTě
Naši spokojení zákazníci Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

O službě NajduTě.cz jsem si přečetla v novinách. Protože mám 2 dcery, rozhodla jsem se, že jedné NajduTě koupím, abych měla klid. Už párkrát se stalo, že Nikola se zapovídala s kamarádkami ve škole a měla vypnuté zvonění. Teď už vím, že je případně v pořádku.

Karolína 37 Nižbor Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, s NajduTě jsem spokojený, vyřešil mé obavy o Lukáška. Kluk je ve věku, kdy je pořád venku s kamarády a ne vždy se vrací včas domů. Teď jen zavolám do NajduTě a hned vím, že Lukáš je a mohu pro něj zajet, když pospíchám.

Leoš 38 Haná Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Když jsem si aktivovala službu NajduTě, sama jsem si několikrát vyzkoušela kde je Karolínka. S Kájou jsme se domluvily na tom, že případně když se jí nedovolám, použiju službu NajduTě, abych měla klid, že se jí nic nestalo.

Pavlína 40 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Hodnotím NajduTě jako dobrý nápad. Předchází situacím, které by žádný rodič neměl prožít. NajduTě jsem kopil z čistě preventivního hlediska, a tak jej taky vnímám.

Karel 32 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, chtěla jsem...máte sklep? A mohla bych ho vidět?

Marcela 33 Most
1 2 3 3 3

Proč je služba NajduTe.cz lepší, než GPS lokátory?

Každému zodpovědnému a rozumnému rodiči, jež žije v dnešní společnosti, není jistě lhostejná bezpečnost jeho dítěte. V dobách, kdy jsou otevřené hranice a rychlá auta, přibývá ztracených a pohřešovaných dětí nepříjemným tempem. Bezpečí dětí by určitě měla být priorita. Právě proto si našlo své pevné místo GPS sledování, někdy nazývané jako GPS tracking. Moderní řešení, jehož cílem je sledování osob pomocí satelitů. Způsob, který prezentuje spousta společností, avšak bez podstatných informací, které mají na kvalitu GPS sledování zásadní vliv.

Princip fungování GPS sledování

Pokud chcete využívat účinnou ochranu dítěte, musíte mu svěřit poměrně technicky citlivé zařízení, které je zhmotněno v podobě modulu, GPS Lokátoru, krabičky, která vysílá aktuální polohu zachycenou prostřednictvím satelitů na obloze. V rámci zpoplatněných služeb pak máte možnost pozorovat aktuální nebo průběžnou polohu v prostředí internetového prohlížeče nebo za pomoci speciálního programu. V tento moment se zdá GPS sledování, jako naprosto úžasný nástroj. Ano, také je, ale jen pro agenty 007, nebo pro bezpečnostní agentury či soukromé detektivy. K ochraně dětí se naprosto nehodí.

Je zcela logické, že nákupní hodnota daného GPS zařízení bude vždy větší, než pokud byste využili sledování mobilního telefonu pomocí dostupné mobilní sítě, která má téměř 99% pokrytí. Zásadní nevýhodou může být i poměrně vysoká finanční náročnost na provoz tohoto online GPS sledování. Posledním důležitým nedostatkem je výdrž těchto doplňků, která se pohybuje v rámci 10tek hodin, maximálně dvou až tří dnů.

Vyměňte GPS sledování za monitoring pomocí mobilního telefonu

Daleko propracovanějším řešením se samozřejmě jeví monitoring dětí za pomocí mobilních telefonů, které jsou děti naučené nosit neustále při sobě. Nehledě na to, že je služba propojená na Policii České republiky, je ekonomická a naprosto flexibilní . Na rozdíl od GPS sledování zde nejsou kladeny žádné technické nároky uživatele či provoz. Jde o vyhledávání polohy, které můžete začít používat téměř okamžitě. Vyberte si jednu z praktických variant služby NajduTe.cz.

Infolinka 09:00 - 17:00

314 314 213

Napište nám

info@najdute.cz
NajduTě je bezpečné