GPS monitoring

Ochrana Vašich dětí pomocí mobilního telefonu

Služba NajduTě pomáhá rodičům mít kdykoliv přehled o tom, kde jejich dítě právě je. K pořízení stačí mít jakýkoliv telefon se SIM kartou. Vyhledání dítěte do 9,5 vteřiny funguje všude, kde má mobilní telefon signál.

Co je NajduTě? Kupte si NajduTě
Naši spokojení zákazníci Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

O službě NajduTě.cz jsem si přečetla v novinách. Protože mám 2 dcery, rozhodla jsem se, že jedné NajduTě koupím, abych měla klid. Už párkrát se stalo, že Nikola se zapovídala s kamarádkami ve škole a měla vypnuté zvonění. Teď už vím, že je případně v pořádku.

Karolína 37 Nižbor Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, s NajduTě jsem spokojený, vyřešil mé obavy o Lukáška. Kluk je ve věku, kdy je pořád venku s kamarády a ne vždy se vrací včas domů. Teď jen zavolám do NajduTě a hned vím, že Lukáš je a mohu pro něj zajet, když pospíchám.

Leoš 38 Haná Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Když jsem si aktivovala službu NajduTě, sama jsem si několikrát vyzkoušela kde je Karolínka. S Kájou jsme se domluvily na tom, že případně když se jí nedovolám, použiju službu NajduTě, abych měla klid, že se jí nic nestalo.

Pavlína 40 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Hodnotím NajduTě jako dobrý nápad. Předchází situacím, které by žádný rodič neměl prožít. NajduTě jsem kopil z čistě preventivního hlediska, a tak jej taky vnímám.

Karel 32 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, chtěla jsem...máte sklep? A mohla bych ho vidět?

Marcela 33 Most
1 2 3 3 3

Služba NajduTe.cz střídá pověstný GPS monitoring

Do nedávné doby patřil GPS monitoring k velice populárním službám, které jsou samozřejmě v mnoha oblastech i nadále využívány. Známe je především z auto-navigací a miniaturních GPS Lokátorů. Systém GPS využívá satelitů pohybujících se na oběžné dráze země, které neustále "svítí" na zem svým signálem. Po jeho zachycení v dostatečně dlouhé době a intenzity signálu, je pomocí speciálních čipů vypočítána poměrně přesná poloha daného objektu, ať už jde o člověka nebo věc. I když se může GPS monitoring zdát na první pohled jako bezkonkurenční řešení, má mnoho zásadních nevýhod. Pokud chcete začít používat systém na ochranu dětí, tak po bližším prozkoumání zjistíte, že lze ochranu dětí vyřešit mnohem praktičtějším a levnějším způsobem, než je GPS Lokátor, a jiné extérní krabičky.

GPS monitoring zatíží především Vaší peněženku

Populární GPS sledování funguje samozřejmě s výpomocí speciálních online systémů dostupných z internetu, do kterých máte kdykoliv přístup, a díky nimž zjišťujete přesnou polohu dítěte nebo hledané osoby. Tento podstatný údaj Vám však bude poskytován za mnohem vyšších finančních nároků na vaší peněženku, než u projektu NajduTe.cz. Rozdíl v měsíčních poplatcích může být až několikanásobný, jednoznačně v neprospěch GPS monitoringu a různých lokátorů, kde je nutné platit za neustálé připojení GPS Lokátoru k internetu.

Zapomínat nesmíte ani na podstatnou výdrž baterie. Pakliže se Vám ztratí dítě, je každá maličkost potřebná k dohledání jeho polohy absolutně zásadní. Děti se již o své mobily starají, a hlídají si samy, aby byly nabyté. Při dohledávání polohy mobilního telefonu je tedy značně pravděpodobné, že bude zapnutý na rozdíl od GPS Lokátoru a jiných externích monitorovacích krabiček. Další nespornou výhodou je že mobilní telefony mají větší výdrží baterie, a používají moderní druhy baterií.

Ztráta zařízení GPS monitoringu jistě nepotěší

Pakliže budete chtít dítě naučit řádnému nošení moderního a technologicky velice propracované doplňku pro GPS monitoring neustále při sobě, budete mít jistě spoustu práce. Mobilní telefon je na rozdíl od jakýchkoliv jiných "krabiček" téměř naprostou nezbytností dnešní mládeže a vhodným pomocníkem pro sledování dětí. Nehledě na to, že ztráta drahého produktu v ceně několika tisíc na GPS monitoring bude mnohem citelnější, než u klasického mobilního telefonu. I z výše zmíněných důvodů hovoří vše pro rychlou aktivaci služby NajduTe.cz.

Pozor na falešné bezpečí - levné GPS Lokátory

Cena jedním ze zásadních argumentů, a má velkou váhu v rozhodovacím procesu každého z nás. Právě proto trh zaplavují GPS Lokátory a sledovací krabičky, které jsou finančně výhodné, avšak není na ně spolehnutí. Je zde velmi pravděpodobné, že když budete nejvíce potřebovat služby lokace polohy, krabička selže, nebo nebude dostupná. Správný GPS Lokátor je malý, bytelný a stojí kolem 8.000 Kč.

Infolinka 09:00 - 17:00

314 314 213

Napište nám

info@najdute.cz
NajduTě je bezpečné