GPS lokátory

Ochrana Vašich dětí pomocí mobilního telefonu

Služba NajduTě pomáhá rodičům mít kdykoliv přehled o tom, kde jejich dítě právě je. K pořízení stačí mít jakýkoliv telefon se SIM kartou. Vyhledání dítěte do 9,5 vteřiny funguje všude, kde má mobilní telefon signál.

Co je NajduTě? Kupte si NajduTě
Naši spokojení zákazníci Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

O službě NajduTě.cz jsem si přečetla v novinách. Protože mám 2 dcery, rozhodla jsem se, že jedné NajduTě koupím, abych měla klid. Už párkrát se stalo, že Nikola se zapovídala s kamarádkami ve škole a měla vypnuté zvonění. Teď už vím, že je případně v pořádku.

Karolína 37 Nižbor Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, s NajduTě jsem spokojený, vyřešil mé obavy o Lukáška. Kluk je ve věku, kdy je pořád venku s kamarády a ne vždy se vrací včas domů. Teď jen zavolám do NajduTě a hned vím, že Lukáš je a mohu pro něj zajet, když pospíchám.

Leoš 38 Haná Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Když jsem si aktivovala službu NajduTě, sama jsem si několikrát vyzkoušela kde je Karolínka. S Kájou jsme se domluvily na tom, že případně když se jí nedovolám, použiju službu NajduTě, abych měla klid, že se jí nic nestalo.

Pavlína 40 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Hodnotím NajduTě jako dobrý nápad. Předchází situacím, které by žádný rodič neměl prožít. NajduTě jsem kopil z čistě preventivního hlediska, a tak jej taky vnímám.

Karel 32 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, chtěla jsem...máte sklep? A mohla bych ho vidět?

Marcela 33 Most
1 2 3 3 3

Proč je služba NajduTe.cz lepší, než GPS lokátory?

O GPS sledování a její technologii slyšel jistě každý z nás, neboť je tento moderní výdobytek instalován do spousty zařízení, ať už jde o mobilní telefony, dopravní prostředky a jiné. GPS lokátory mohou být také prvkem, který by eventuálně měl ochránit Vaše dítě, respektive najít jeho polohu. Avšak i tyto poměrně novodobé produkty v sobě skrývají množství nevýhod, které bez sebemenšího problému předčí právě služba NajduTe.cz a její varianty.

"Právě v jednoduchosti je kouzlo, proto jsme službu NajduTě.cz vyvinuli tak, aby byla snadná, rychlá a vysoce efektivní" říká Mikoláš Herskovič ze společnosti GOPE Systems a.s.

Signál pokrytí GPS lokátoru

Na základě několika následujících informací zjistíte, proč je lepší ochrana dítěte v rámci prověřené a fungující mobilní telekomunikační sítě kterou využívá služba NajduTě. GPS lokátory fungují především na principu získávání informací o aktuální poloze prostřednictvím satelitů, které obíhají naši zemi. Pakliže příslušné GPS lokátory přijmou dostatek informací z těchto zařízení, budou Vám prezentovat poměrně přesnou polohu. Problém však nastává tehdy, když GPS lokátory nedokážou nalézt téměř žádné satelity a tedy žádné ztracené děti, díky čemuž je řešení v podstatě nepoužitelné. Tento stav nastane hlavně v oblasti s vysokými budovami, hustou zástavbou nebo v hustých lesích či na místech kde příjmu signálu pro GPS lokátor stíní strop nebo jiné zastřešení (domy, garáže, tunely, podchody). Pro správné fungování je nutný přímí výhled na oblohou. V rámci telekomunikační sítě Vám tato situace nehrozí. Jednoduše řečeno, GPS Lokátor potřebuje vidět na nebe, zatímco signál v telefonu máte i ve sklepě, jelikož byl technologicky vyvinut tak, aby prostudoval pevnou překážkou.

GPS lokátory s vyšší cenou a nízkou výdrží

Dalším záporným faktorem řešení v podobě GPS lokátoru je nízká výdrž baterií většiny prodávaných zařízení. Povětšinou jde o několikanásobně menší kapacitu baterie, než kterou disponují mobilní telefony, přes něž je možné s pomocí služby NajduTe.cz dítě nalézt.

Spoustu starostlivých rodičů mohou odradit i nepříjemně vysoké pořizovací náklady, s kterými je GPS monitoring spojen. Projekt NajduTě.cz Vám nabízí řešení, pro které lze využít jakýkoliv mobilní telefon. Služba se váže vždy k danému telefonnímu číslu, proto je tak flexibilní a ekonomická.

Infolinka 09:00 - 17:00

314 314 213

Napište nám

info@najdute.cz
NajduTě je bezpečné