GPS lokalizace

Ochrana Vašich dětí pomocí mobilního telefonu

Služba NajduTě pomáhá rodičům mít kdykoliv přehled o tom, kde jejich dítě právě je. K pořízení stačí mít jakýkoliv telefon se SIM kartou. Vyhledání dítěte do 9,5 vteřiny funguje všude, kde má mobilní telefon signál.

Co je NajduTě? Kupte si NajduTě
Naši spokojení zákazníci Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

O službě NajduTě.cz jsem si přečetla v novinách. Protože mám 2 dcery, rozhodla jsem se, že jedné NajduTě koupím, abych měla klid. Už párkrát se stalo, že Nikola se zapovídala s kamarádkami ve škole a měla vypnuté zvonění. Teď už vím, že je případně v pořádku.

Karolína 37 Nižbor Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, s NajduTě jsem spokojený, vyřešil mé obavy o Lukáška. Kluk je ve věku, kdy je pořád venku s kamarády a ne vždy se vrací včas domů. Teď jen zavolám do NajduTě a hned vím, že Lukáš je a mohu pro něj zajet, když pospíchám.

Leoš 38 Haná Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Když jsem si aktivovala službu NajduTě, sama jsem si několikrát vyzkoušela kde je Karolínka. S Kájou jsme se domluvily na tom, že případně když se jí nedovolám, použiju službu NajduTě, abych měla klid, že se jí nic nestalo.

Pavlína 40 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Hodnotím NajduTě jako dobrý nápad. Předchází situacím, které by žádný rodič neměl prožít. NajduTě jsem kopil z čistě preventivního hlediska, a tak jej taky vnímám.

Karel 32 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, chtěla jsem...máte sklep? A mohla bych ho vidět?

Marcela 33 Most
1 2 3 3 3

GPS lokalizace nemusí být vždy ta nejlepší

Každý se alespoň jednou v životě setkal se zařízením, které je schopno zaznamenávat aktuální polohu za pomoci přijmu dat z družic. Z klasického off-line modelu, který Vám zobrazil posbíraná data až v okamžiku kdy jste si je stáhly přes kabel do počítače se vyklubala online GPS lokalizace, jež zobrazuje aktuální polohu jakékoliv osoby téměř v reálném čase. Tento způsob však během své působnosti narazil na řadu problémů, které vedly k využívání mnohem propracovanějšího řešení, které neselhávají a poskytují potřebné informace. Dědi jsou zvláštní skupina mající tendenci vytvářet anomální situace a chování, které si konstruktéři technologií jen málokdy dokážou představit. Vyrobit proto opravdu fungující produkt navržená speciálně pro děti, není snadné. Právě proto vznikla služba NajduTě, určená k ochraně a sledování dětí za použití mobilní sítě, která se nachází snad v každém koutě naší republiky.

Díky speciálnímu zařízení a výpočtům, lze získat informace o poloze dítěte téměř okamžitě. To však nelze tvrdit v případě GPS lokalizace, která ztrácí na kvalitě, pakliže se Vaše dítě ocitne v metru, tunelu nebo ve sklepních prostorách či, v jakémkoli domě či drahém automobilu. Jediný, kdo Vaší ratolest nenechá v daný okamžik na pospas, je mobilní telefon a jeho signál. Právě on bude zárukou bleskového zjištění polohy na základě GSM lokalizace.

Srovnejme službu najdute.cz a GPS lokalizace

Prvním nepopiratelným rozdílem bude samozřejmě základní cena za sledovací zařízení. V případě služby NajduTě.cz stačí koupit jakýkoliv mobilní telefon. Cena nového přístroje bude určitě přijatelnější, než speciální GPS lokátory. Zásadní roli hraje mimochodem i výdrž tohoto koncového zařízení. Je zcela zřejmé, že GPS lokalizace nebude úspěšná, když se GPS Lokátor dokáže vybít za několika málo hodin. To se Vám u telefonního přístroje stane jen stěží.

Ve finále je to samozřejmě i cena za systém GPS lokalizace. Ta převýší měsíční poplatky služby NajduTe.cz v některých případech až několikanásobně. Volte proto ten nejméně nápadný způsob sledování dětí, kterým je právě výše zmíněná lokalizace mobilního telefonu. Řešení, které Vám pomůže najít Vaše dítě. Vybrat si můžete jeden ze tří produktů.

Infolinka 09:00 - 17:00

314 314 213

Napište nám

info@najdute.cz
NajduTě je bezpečné