Praktická služba pomůže ve vyhledávání dětí

Praktická služba pomůže ve vyhledávání dětí

V České republice funguje na serveru najdute.cz služba vyhledávání podle mobilního telefonu. Provozuje ji T-Mobile ve spolupráci s Policií ČR. Pro mnohé rodiče bude tato možnost jistě velmi zajímavá.

Aktivace služby není úplně jednoduchá ani levná. U operárora je potřeba zaplatit paušál, který činí 200 Kč měsíčně. Zároveň je třeba vyplnit formulář a úředně ověřený zaslat společnosti. V případě datové schránky s elektronickým podpisem je možná také elektronická komunikace.

Služba má mít za cíl sledování a ochranu dětí. Do 10 vteřin vyhledá polohu telefonu a sleduje pohyb dítěte. Diskutabilní je otázka mobilního telefonu. Při únosu nebo napadení dítěte nemusí být mobil vždy k dispozici nebo je vypnutý. Policie ČR naopak umí vysledovat i vypnuté mobilní zařízení podle SIM karty. Větší využití bude mít zřejmě pro kontrolu činnosti a využití času dítěte. Je tedy spíše sledovacím zařízením, které zjistí aktivity dítěte. Další otázkou je, zda se nebude používat v manželských a mimomanželských vztazích. Pokud dostanete jako dárek mobilní telefon, můžete mít v ruce sledovací zařízení od svého protějšku.

http://objevit.cz/prakticka-sluzba-pomuze-ve-vyhledavani-deti-t13782

Ochrana Vašich dětí pomocí mobilního telefonu

Služba NajduTě pomáhá rodičům mít kdykoliv přehled o tom, kde jejich dítě právě je. K pořízení stačí mít jakýkoliv telefon se SIM kartou. Vyhledání dítěte do 9,5 vteřiny funguje všude, kde má mobilní telefon signál.

Co je NajduTě? Kupte si NajduTě
Naši spokojení zákazníci Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

O službě NajduTě.cz jsem si přečetla v novinách. Protože mám 2 dcery, rozhodla jsem se, že jedné NajduTě koupím, abych měla klid. Už párkrát se stalo, že Nikola se zapovídala s kamarádkami ve škole a měla vypnuté zvonění. Teď už vím, že je případně v pořádku.

Karolína 37 Nižbor Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, s NajduTě jsem spokojený, vyřešil mé obavy o Lukáška. Kluk je ve věku, kdy je pořád venku s kamarády a ne vždy se vrací včas domů. Teď jen zavolám do NajduTě a hned vím, že Lukáš je a mohu pro něj zajet, když pospíchám.

Leoš 38 Haná Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Když jsem si aktivovala službu NajduTě, sama jsem si několikrát vyzkoušela kde je Karolínka. S Kájou jsme se domluvily na tom, že případně když se jí nedovolám, použiju službu NajduTě, abych měla klid, že se jí nic nestalo.

Pavlína 40 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Hodnotím NajduTě jako dobrý nápad. Předchází situacím, které by žádný rodič neměl prožít. NajduTě jsem kopil z čistě preventivního hlediska, a tak jej taky vnímám.

Karel 32 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, chtěla jsem...máte sklep? A mohla bych ho vidět?

Marcela 33 Most
1 2 3 3 3

Infolinka 09:00 - 17:00

314 314 213

Napište nám

info@najdute.cz
NajduTě je bezpečné