Nový nástroj rodičů – děti mohou sledovat na každém kroku

Nový nástroj rodičů – děti mohou sledovat na každém kroku

ČR: Jistá soukromá společnost přichází s novou službou NajduTe.cz, která slouží rodičům ke sledování polohy dětí prostřednictvím mobilního telefonu. Moderní nástroj k ochraně dětí údajně funguje s přispěním policie, ministerstva vnitra a dalších institucí. Služba výrazným způsobem omezuje riziko útěku dětí z domova nebo jejich únosů. Hlavním stavebním kamenem k jejímu provozu je především mobilní síť, která je z 99 % rozprostřena po celém území republiky.

„Díky tomu jsme schopni provést bleskovou lokalizaci každého mobilního zařízení. Co možná nejpřesnější polohu telefonu následně určíme prostřednictvím vysílačů BTS, mezi kterými se přístroj pohybuje,“ vysvětluje Mikoláš Herskovič, jednatel společnosti GOPE Systems.

Novodobé sledování mobilního telefonu pomocí služby NajduTe.cz s sebou nese hned několik významných výhod.

„Absolutní předností tohoto řešení je skutečnost, že funguje všude, kde má mobilní telefon signál, na rozdíl od běžných systémů GPS, které v budovách, tunelech, metru, či v garážích nemají sebemenší šanci. Každý zapnutý mobilní telefon najdeme vždy a všude do 9,5 vteřiny,“ chlubí se jednatel společnosti.

Další výhodou je to, že rodiče nemusí pro dohledání polohy dítěte vlastnit žádné moderní technologie. Řešení je funkční s naprosto každým mobilním telefonem, a to bez nutnosti instalace jakýchkoli programů.

Stačí, aby rodiče zavolali na linku společnosti a službu si aktivovali, samozřejmě, že její využívání není zadarmo. Ten, kdo své dítě touží sledovat na každém kroku tak bohužel bude muset sáhnout do kapsy.

http://infoprostor.cz/zajimavosti/1339-novy-nastroj-rodicu-deti-mohou-sledovat-na-kazdem-kroku

Ochrana Vašich dětí pomocí mobilního telefonu

Služba NajduTě pomáhá rodičům mít kdykoliv přehled o tom, kde jejich dítě právě je. K pořízení stačí mít jakýkoliv telefon se SIM kartou. Vyhledání dítěte do 9,5 vteřiny funguje všude, kde má mobilní telefon signál.

Co je NajduTě? Kupte si NajduTě
Naši spokojení zákazníci Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

O službě NajduTě.cz jsem si přečetla v novinách. Protože mám 2 dcery, rozhodla jsem se, že jedné NajduTě koupím, abych měla klid. Už párkrát se stalo, že Nikola se zapovídala s kamarádkami ve škole a měla vypnuté zvonění. Teď už vím, že je případně v pořádku.

Karolína 37 Nižbor Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, s NajduTě jsem spokojený, vyřešil mé obavy o Lukáška. Kluk je ve věku, kdy je pořád venku s kamarády a ne vždy se vrací včas domů. Teď jen zavolám do NajduTě a hned vím, že Lukáš je a mohu pro něj zajet, když pospíchám.

Leoš 38 Haná Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Když jsem si aktivovala službu NajduTě, sama jsem si několikrát vyzkoušela kde je Karolínka. S Kájou jsme se domluvily na tom, že případně když se jí nedovolám, použiju službu NajduTě, abych měla klid, že se jí nic nestalo.

Pavlína 40 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Hodnotím NajduTě jako dobrý nápad. Předchází situacím, které by žádný rodič neměl prožít. NajduTě jsem kopil z čistě preventivního hlediska, a tak jej taky vnímám.

Karel 32 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, chtěla jsem...máte sklep? A mohla bych ho vidět?

Marcela 33 Most
1 2 3 3 3

Infolinka 09:00 - 17:00

314 314 213

Napište nám

info@najdute.cz
NajduTě je bezpečné