NajduTě.cz: pomocí mobilu můžete najít své dítě do 10 sekund

NajduTě.cz: pomocí mobilu můžete najít své dítě do 10 sekund

E-shop CZC.cz zahájil prodej systému NajduTě.cz, který slouží pro lokalizaci mobilního telefonu dětí do 18 let. Dítě je možné lokalizovat za 9,5 sekundy.

NajduTě.cz funguje od začátku letošního roku. Vytvořila ho firma GOPE Systems ve spolupráci s Policií ČR a Ministerstvem vnitra, aby pomohl najít pohřešované děti. Služba je dostupná pro SIM karty sítě T-Mobile.

Na výběr máte ze tří variant služby – Basic, Standard a Exclusive, kterou si můžete předplatit na 1, 2 nebo 3 roky od 132 Kč. Po zakoupení systému obdržíte kartičku s aktivačním kódem, který je nutné aktivovat pro konkrétní SIM kartu. Dle zvoleného tarifu se pak pravidelně zjišťuje poloha SIM karty.

Například když dítě nezvedá telefon, rodič si může zjistit jeho polohu zavoláním na nonstop linku operačního centra. Po ověření jména a hesla specialista obratem sdělí, kde se telefon nachází. Rodič se dle zjištěné informace může rozhodnout pro případné kontaktování policie.

http://www.cnews.cz/najdutecz-pomoci-mobilu-muzete-najit-sve-dite-do-10-sekund

Ochrana Vašich dětí pomocí mobilního telefonu

Služba NajduTě pomáhá rodičům mít kdykoliv přehled o tom, kde jejich dítě právě je. K pořízení stačí mít jakýkoliv telefon se SIM kartou. Vyhledání dítěte do 9,5 vteřiny funguje všude, kde má mobilní telefon signál.

Co je NajduTě? Kupte si NajduTě
Naši spokojení zákazníci Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

O službě NajduTě.cz jsem si přečetla v novinách. Protože mám 2 dcery, rozhodla jsem se, že jedné NajduTě koupím, abych měla klid. Už párkrát se stalo, že Nikola se zapovídala s kamarádkami ve škole a měla vypnuté zvonění. Teď už vím, že je případně v pořádku.

Karolína 37 Nižbor Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, s NajduTě jsem spokojený, vyřešil mé obavy o Lukáška. Kluk je ve věku, kdy je pořád venku s kamarády a ne vždy se vrací včas domů. Teď jen zavolám do NajduTě a hned vím, že Lukáš je a mohu pro něj zajet, když pospíchám.

Leoš 38 Haná Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Když jsem si aktivovala službu NajduTě, sama jsem si několikrát vyzkoušela kde je Karolínka. S Kájou jsme se domluvily na tom, že případně když se jí nedovolám, použiju službu NajduTě, abych měla klid, že se jí nic nestalo.

Pavlína 40 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Hodnotím NajduTě jako dobrý nápad. Předchází situacím, které by žádný rodič neměl prožít. NajduTě jsem kopil z čistě preventivního hlediska, a tak jej taky vnímám.

Karel 32 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, chtěla jsem...máte sklep? A mohla bych ho vidět?

Marcela 33 Most
1 2 3 3 3

Infolinka 09:00 - 17:00

314 314 213

Napište nám

info@najdute.cz
NajduTě je bezpečné