Najděte své dítě za 9,5 sekundy

Najděte své dítě za 9,5 sekundy

Na českém trhu se objevila nová služba umožňující preventivní ochranu Vašeho dítěte, založené na lokalizaci mobilního telefonu. Tato služba je pod záštitou Ministerstva vnitra ČR a nově od března i Ministerstva Školství ČR, sprostředkovatel služby NajduTě je v přímém kontaktu s Policií ČR, pro případ ohrožení zdraví a života dítěte.

Největší výhodou této služby je, že může být zprovozněna na jakémkoli mobilním telefonu bez nutnosti instalace nových aplikací či přítomnosti GPS v mobilním telefonu.

NajduTě – STANDARD

Produkt STANDART do služby Najdu tě je ideální preventivní ochrana pro vaše dítě umožňující lokalizovat mobilní telefon Vašeho dítěte. STANDARD umožňuje historii pohybu mobilního telefonu Vašeho dítěte

NajduTě- BASIC

Produkt BASIC od služby NajduTě je základní služba umožňující zákonnému zástupci dítěte zjistit aktuální polohu mobilního telefonu dítěte.

NajduTe – EXCLUSIVE

Produkt EXCLUSIVE od služby NajduTě je kompletní řešení pro preventivní ochranu Vašeho dítěte. Služba umožňuje lokalizovat mobilní telefon dítěte a umožňuje zjistit i trajektorii pohybu mobilního telefony.

NajduTě – FAMILI PACKET

Výhodné řešení pro vícečlennou rodinu, v balíčku naleznete dva STANDARDY a jeden BASIC za zvýhodněnou cenu.

http://svetvbezpeci.cz/2012/09/najdete-sve-dite-za-95-sekundy/

Ochrana Vašich dětí pomocí mobilního telefonu

Služba NajduTě pomáhá rodičům mít kdykoliv přehled o tom, kde jejich dítě právě je. K pořízení stačí mít jakýkoliv telefon se SIM kartou. Vyhledání dítěte do 9,5 vteřiny funguje všude, kde má mobilní telefon signál.

Co je NajduTě? Kupte si NajduTě
Naši spokojení zákazníci Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

O službě NajduTě.cz jsem si přečetla v novinách. Protože mám 2 dcery, rozhodla jsem se, že jedné NajduTě koupím, abych měla klid. Už párkrát se stalo, že Nikola se zapovídala s kamarádkami ve škole a měla vypnuté zvonění. Teď už vím, že je případně v pořádku.

Karolína 37 Nižbor Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, s NajduTě jsem spokojený, vyřešil mé obavy o Lukáška. Kluk je ve věku, kdy je pořád venku s kamarády a ne vždy se vrací včas domů. Teď jen zavolám do NajduTě a hned vím, že Lukáš je a mohu pro něj zajet, když pospíchám.

Leoš 38 Haná Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Když jsem si aktivovala službu NajduTě, sama jsem si několikrát vyzkoušela kde je Karolínka. S Kájou jsme se domluvily na tom, že případně když se jí nedovolám, použiju službu NajduTě, abych měla klid, že se jí nic nestalo.

Pavlína 40 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Hodnotím NajduTě jako dobrý nápad. Předchází situacím, které by žádný rodič neměl prožít. NajduTě jsem kopil z čistě preventivního hlediska, a tak jej taky vnímám.

Karel 32 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, chtěla jsem...máte sklep? A mohla bych ho vidět?

Marcela 33 Most
1 2 3 3 3

Infolinka 09:00 - 17:00

314 314 213

Napište nám

info@najdute.cz
NajduTě je bezpečné