Aktivní prevence

Ochrana Vašich dětí pomocí mobilního telefonu

Služba NajduTě pomáhá rodičům mít kdykoliv přehled o tom, kde jejich dítě právě je. K pořízení stačí mít jakýkoliv telefon se SIM kartou. Vyhledání dítěte do 9,5 vteřiny funguje všude, kde má mobilní telefon signál.

Co je NajduTě? Kupte si NajduTě
Naši spokojení zákazníci Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

O službě NajduTě.cz jsem si přečetla v novinách. Protože mám 2 dcery, rozhodla jsem se, že jedné NajduTě koupím, abych měla klid. Už párkrát se stalo, že Nikola se zapovídala s kamarádkami ve škole a měla vypnuté zvonění. Teď už vím, že je případně v pořádku.

Karolína 37 Nižbor Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, s NajduTě jsem spokojený, vyřešil mé obavy o Lukáška. Kluk je ve věku, kdy je pořád venku s kamarády a ne vždy se vrací včas domů. Teď jen zavolám do NajduTě a hned vím, že Lukáš je a mohu pro něj zajet, když pospíchám.

Leoš 38 Haná Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Když jsem si aktivovala službu NajduTě, sama jsem si několikrát vyzkoušela kde je Karolínka. S Kájou jsme se domluvily na tom, že případně když se jí nedovolám, použiju službu NajduTě, abych měla klid, že se jí nic nestalo.

Pavlína 40 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Hodnotím NajduTě jako dobrý nápad. Předchází situacím, které by žádný rodič neměl prožít. NajduTě jsem kopil z čistě preventivního hlediska, a tak jej taky vnímám.

Karel 32 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, chtěla jsem...máte sklep? A mohla bych ho vidět?

Marcela 33 Most
1 2 3 3 3

Co mám dělat, když nevím, kde je moje dítě?

Neprodleně kontaktujte linku operačního centra na telefonním čísle 314 314 215. Jsou zde odborníci, kteří Vám vždy pomohou.

Věnujte pozornost tomu, co Vám náš operátor říká, snažte se spolupracovat. Buďte neustále na příjmu, abychom Vás mohli bez problémů kontaktovat. Nikdy neváhejte a nebojte se kontaktovat policii, která pro Vaše dítě udělá vždy maximum. V případě, že nahlásíte na policii zmizení Vašeho dítěte, nezapomeňte uvést, že máte aktivní službu NajduTě. Policie se na nás sama obrátí.

Základem je důvěra a příjemná komunikace - jak na to?

Dítě často správně neodhadne rizikovou situaci, nechtěně přecení své síly nebo neposlechne dobře míněné rady rodičů. Následky pak mohou být katastrofální. Buďte prozíraví - aktivní systém včasné prevence může zachránit zdraví a život vašim dětem.

Učte dítě rozeznávat nebezpečná místa, situace a veďte je k bezpečnému chování. Dítě si musí uvědomit možné následky svého jednání a musí si vážit svého zdraví. Aktivně komunikujte se svým dítětem, zajímejte se o jeho problémy a jeho kamarády, naslouchejte mu. Mějte vždy přehled o tom, kde a s kým se Vaše dítě nachází, mějte přehled o jeho denních aktivitách. Nepodceňujte své děti. V dnešní době mají obrovské možnosti!

Infolinka 09:00 - 17:00

314 314 213

Napište nám

info@najdute.cz
NajduTě je bezpečné