Jak službu aktivovat

Ochrana Vašich dětí pomocí mobilního telefonu

Služba NajduTě pomáhá rodičům mít kdykoliv přehled o tom, kde jejich dítě právě je. K pořízení stačí mít jakýkoliv telefon se SIM kartou. Vyhledání dítěte do 9,5 vteřiny funguje všude, kde má mobilní telefon signál.

Co je NajduTě? Kupte si NajduTě
Naši spokojení zákazníci Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

O službě NajduTě.cz jsem si přečetla v novinách. Protože mám 2 dcery, rozhodla jsem se, že jedné NajduTě koupím, abych měla klid. Už párkrát se stalo, že Nikola se zapovídala s kamarádkami ve škole a měla vypnuté zvonění. Teď už vím, že je případně v pořádku.

Karolína 37 Nižbor Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, s NajduTě jsem spokojený, vyřešil mé obavy o Lukáška. Kluk je ve věku, kdy je pořád venku s kamarády a ne vždy se vrací včas domů. Teď jen zavolám do NajduTě a hned vím, že Lukáš je a mohu pro něj zajet, když pospíchám.

Leoš 38 Haná Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Když jsem si aktivovala službu NajduTě, sama jsem si několikrát vyzkoušela kde je Karolínka. S Kájou jsme se domluvily na tom, že případně když se jí nedovolám, použiju službu NajduTě, abych měla klid, že se jí nic nestalo.

Pavlína 40 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Hodnotím NajduTě jako dobrý nápad. Předchází situacím, které by žádný rodič neměl prožít. NajduTě jsem kopil z čistě preventivního hlediska, a tak jej taky vnímám.

Karel 32 Praha Spokojený zákazník lokátoru NajduTě

Dobrý den, chtěla jsem...máte sklep? A mohla bych ho vidět?

Marcela 33 Most
1 2 3 3 3

Jak službu aktivovat

Pro zdárnou aktivaci služby potřebujete zakoupit aktivační kartu služby NajduTě. Speciální kódy na aktivační kartě Vás pak opravňují k užití služby dle zakoupeného tarifu. Máte-li už zakoupený produkt, je třeba se jednorázově registrovat pomocí aktivačního formuláře, nebo můžete zavolat na 840 778 877 a my Vám aktivační formulář zašleme poštou.

V případě tištěné verze aktivačního formuláře je nezbytné ho z bezpečnostních důvodů opatřit ověřeným podpisem, což na počkání provedete na každé pobočce České pošty, Czech POINTu, SecurePointu, v advokátní kanceláři, nebo u notáře. Pobočky České pošty a Czech POINTu Vám umožní aktivační formulář pohodlně poslat pomocí autorizované konverze přímo do naší datové schránky.

Elektronickou formu aktivačního formuláře opatřete elektronickým podpisem, nebo jej zašlete zpět přes svou datovou schránku.

Infolinka 09:00 - 17:00

314 314 213

Napište nám

info@najdute.cz
NajduTě je bezpečné